Фошань оор жүк ташуучу майыптар коляскасы, кош кайчылаш тилкеси менен #LC874-51
| Модель №:LC874-51 | Түрү: Майыптар коляскасы |
| Сайтты колдонуу: Hip | Электр менен камсыздоо: Кол менен |
| Айлана-чөйрөнү колдонуу: Сыртта | Таңгак: 1 даана/CTN |
| Мүнөздөмө: CE/FDA/ISO | Соода белгиси: N/M |
| Келип чыккан жери: Фошан, Кытай | Материал: Болот каркас |
| Жалпы туурасы: 70 см | Отургучтун туурасы: 51 см |
| Чыныгы дөңгөлөктүн диаметри: 62 см | Алдыңкы дөңгөлөктүн диаметри: 20 см |
| Орундуктун бийиктиги: 53 см | Жалпы бийиктиги: 92 см |
| Жүктөө кубаттуулугу: 125 кг | Өлчөмү: 94X28X94cm |
| Түндүк (кг)/Жж (кг):18/20 | HS коду: 87131000 |
| Өндүрүш кубаттуулугу: жылына 500 000 даана | |
Продукциянын сүрөттөлүшү
Topmedi оор жүк ташуучу майыптар коляскасы, кош кайчылаш тилкеси бар - JIANLIAN сиздин реабилитациялык долбооруңуз үчүн эң мыкты өнөктөш. 1. Хром менен капталган болот рама 2. Бекитилген столдун колтук тирөөчү, бекитилген бут тирөөчү 3. Отургучтун туурасы 20 дюйм 4. Кош кайчылаш тилкелер 5. БЕКЕМ дөңгөлөк, бекем арткы дөңгөлөк.
Продукциялардын параметрлери
| Жалпы туурасы | 70 см |
| Орундуктун туурасы | 51 см |
| Realwheeldia. | 62 см |
| Алдыңкы дөңгөлөктөрдүн дөңгөлөгү. | 20 см |
| Орундуктун бийиктиги | 53 см |
| Жалпы бийиктик | 92 см |
| Жүктөө жөндөмдүүлүгү | 140 кг |
| Өлчөө | 94X28X94 см |
| Түндүк-Батыш (кг) | 18 |
| GW (кг) | 20 |
Jianlian Homecare - Кытайдагы ар кандай реабилитациялык каражаттарды чыгарууга адистешкен кесипкөй медициналык жеткирүүчү. Жана сизге керек болсо, биз OEM менен камсыздай алабыз. Jianlian Homecare Products Co., Ltd. JIANLIAN Продукциянын сапатын катуу көзөмөлдөйбүз, бардык продукциялар ыйгарым укуктуу орган, CE, FDA, ISO тарабынан сертификацияланган. 11 жылдык тажрыйба: Электр майыптар коляскасы, Алюминий жана болоттон жасалган майыптар коляскасы, Церебралдык шал оорусу, Майыптар коляскасы, Душ коляскасы, Басуучу каражаттар, Оорукана керебети жана Комод. 3 Өндүрүш базалары: Фошань 5 Негизги экспорт Базар: Америка, Австралия, Европа, Жакынкы Чыгыш, Азия
320 миллион Сыйымдуулугу: 500 000+майыптар коляскасы2 000 000+жөө басуучу каражаттар400 000+ванна отургучу300 000+комод10 000+оорукана керебеттериКөп берилүүчү суроолор1. JIANLIAN майыптар коляскасынын сапаты кандай? Биз алдыңкы өндүрүштү башкаруу системасын, анын ичинде долбоорлоо жана буйрутмаларды иштетүү программалык камсыздоосун жана ERP системасын колдонобуз, продукциянын сапатын жана атаандаштыкка жөндөмдүүлүгүн камсыз кылуу үчүн жөнөтүүдөн мурун бир катар сапаттык текшерүүлөрдү жүргүзөбүз. 2. JIANLIANдан буйрутма бергенден кийин майыптар коляскасын алуу канча убакытты алат? Жеткирүү убактысы майыптар коляскасынын ар кандай материалдарына жараша 40 күндөн 50 күнгө чейин өзгөрүп турат. Сыйымдуулугу: JIANLIAN күнүнө 20 000 чарчы метр өндүрүүчү завод менен 3000 даана майыптар коляскасын жеткире алат. 3. Продукцияңыздын логотибин басып чыгара аламбы? Ооба, биз сиздин дизайныңыз боюнча жасай алабыз. Биз OEM жана ODM кызматтарын көрсөтөбүз. 4. Кандай төлөм ыкмалары кабыл алынат? Биз T/T, L/C, Paypal, DA/DP, WesternUnion ж.б. кабыл ала алабыз. 5. JIANLIANдан кийинки тейлөө кандай болот? Ар бир продукт бир жылдык кепилдик мөөнөтү менен берилет. Биз эскирген тетиктерди 6 айдын ичинде акысыз алмаштыруу үчүн беребиз.