Көтөрүлмө коляска #LC905
СүрөттөмөБышык порошок менен капталган болоттон жасалган рама менен келет
Кездеме отургуч жана арка таяныч
24 дюймдук PU арткы дөңгөлөктөрү жана 8 дюймдук алдыңкы PU кастери жылмакай жүрүүнү камсыз кылат
Көтөрүлүүчү столдун колтук тирөөчү, жөнгө салынуучу бут тирөөчү жана алмаштырылуучу бут тирөөч
Оңой сактоо жана ташуу үчүн 12,6 дюймга бүктөлүшү мүмкүн
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | LC905 |
| Жалпы туурасы | 66 см |
| Орундуктун туурасы | 27 см |
| Орундуктун тереңдиги | 46 см |
| Орундуктун бийиктиги | 50 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 39 см |
| Жалпы бийиктик | 88 см |
| Жалпы узундук | 101 см |
| Алдыңкы кастордун/арткы дөңгөлөктүн диаметри | 8"/24" |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 81*28*91см |
| Таза салмагы | 18 кг |
| Жалпы салмак | 20 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 136 даана |
| 40' FCL | 325 даана |
| |