Аркасына ачылуучу колтук таянычтары, алынуучу бут таянычтары, кош кайчылаш таянычтары жана түшүрүлүүчү туткалары бар жагымдуу баадагы кол менен башкарылуучу майыптар коляскасы#LC908AQ
Сүрөттөмө
Ыңгайлуу, артка тартылуучу колтук тирөөчтүү майыптар коляскасы – кыймылдоо жагынан кыйынчылыктары бар адамдарга өзгөчө ыңгайлуулукту жана ыңгайлуулукту камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан ишенимдүү жана ар тараптуу кыймылдоочу каражат. Тактык жана майда-чүйдөсүнө чейин көңүл буруу менен жасалган бул майыптар коляскасы бышыктыктын, функционалдуулуктун жана ыңгайлуулуктун оптималдуу айкалышын сунуштайт, бул аны кыска мөөнөттүү жана узак мөөнөттүү колдонуу үчүн идеалдуу тандоо кылат. Күнүмдүк иш-аракеттерде жардамга муктаж болсоңуз да же сырткы саякаттар үчүн ишенимдүү шерик издеп жатсаңыз да, бул майыптар коляскасы сиздин муктаждыктарыңызды канааттандыруу үчүн иштелип чыккан.
Бышык хромдолгон көмүртек болоттон жасалган рама менен жасалган Comfortable Flip-Back колтук тирөөч майыптар коляскасы бекем колдоону жана туруктуулукту камсыз кылат. Жогорку сапаттагы материалдарды колдонуу анын узак мөөнөттүү иштешин камсыздайт, бул аны ар кандай муктаждыктары бар адамдар үчүн ишенимдүү вариант кылат. Майыптар коляскасынын кош кайчылаш тирөөч дизайны анын структуралык бүтүндүгүн андан ары жогорулатат, колдонуу учурунда максималдуу колдоону жана коопсуздукту камсыз кылат.
Бул майыптар коляскасы ыңгайлуулукту жана ыңгайлуулукту артыкчылыктуу кылган бир нече өзгөчөлүктөр менен жабдылган. Артка ачылуучу жана жумшак колтук таянычтары коопсуз жана оңой ташуу мүмкүнчүлүгүн берет, бул колдонуучуларга коляскага оңой кирип-чыгууга мүмкүндүк берет. Жумшак оксфорд кездемесинен жасалган каптама бышыктык гана бербестен, тазалоо да оңой, бул гигиеналык жана ыңгайлуу отуруу тажрыйбасын камсыз кылат. Мындан тышкары, алюминий ачылуучу бут такталары бар алынуучу жана ачылуучу бут таянычтары ар кандай бийиктиктеги колдонуучуларга ылайыкташтырылып, бутту колдоону камсыз кылат.
Ыңгайлуу, артка тартылуучу колтук таяныч майыптар коляскасы аны колдонууну жеңилдеткен функционалдык өзгөчөлүктөрдү камтыйт. 8 дюймдук ПВХдан жасалган катуу алдыңкы дөңгөлөктөр ар кандай беттерде жылмакай маневрлөөнү жана оңой багыт алууну камсыз кылат. Катуу дөңгөлөктөрү бар 24 дюймдук тез бошотулуучу арткы дөңгөлөктөр туруктуулукту жана ишенимдүү тартууну камсыз кылып, ыңгайлуу жүрүүнү камсыз кылат. Дөңгөлөк тормоздору коопсуз токтоону камсыз кылат жана кокусунан тоголонуп кетүүнүн алдын алат. Ачылган туурасы 60 см жана бүктөлгөн туурасы 27 см менен бул майыптар коляскасы маневрлөө менен компакттуулуктун ортосундагы тең салмактуулукту камсыз кылып, сактоону жана ташуу оңой болот. Туурасы 43 см жана тереңдиги 42 см болгон отургучтун өлчөмдөрү, отургучтун бийиктиги 49 см жана арткы таянычтын бийиктиги 44 см менен айкалышып, колдонуучу үчүн оптималдуу ыңгайлуулукту камсыз кылат. Андан тышкары, майыптар коляскасынын жалпы бийиктиги 92 см жана жалпы узундугу 104 см, бул компакттуу дизайн менен кенен отургуч аянтынын ортосундагы тең салмактуулукту камсыз кылат. Салмак көтөрүмдүүлүгү 113 кг / 250 фунт (консервативдик: 100 кг / 220 фунт) менен бул майыптар коляскасы ар кандай колдонуучулардын чөйрөсүнө ылайыкташтырылган.

Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC908AQ |
| Ачылган туурасы | 60 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 27 см |
| Орундуктун туурасы | 43 см |
| Орундуктун тереңдиги | 42 см |
| Орундуктун бийиктиги | 49 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 44 см |
| Жалпы бийиктик | 92 см |
| Жалпы узундук | 104 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 61 см / 24" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 20,32 см / 8" |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 82*26.5*77см |
| Таза салмагы | 16,9 кг |
| Жалпы салмак | 19,1 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 160 даана |
| 40' FCL | 384 даана |