Эки тараптуу кайчылаш таянычы бар үнөмдүү кол менен жүрүүчү майыптар коляскасы#LC874
СүрөттөмөЖылтырак күмүш менен капталган бышык хромдолгон болоттон жасалган рама менен келет.
Кош кайчылаш таянычы бар ишенимдүү майыптар коляскасы сизге коопсуз жүрүүнү камсыз кылат.
Жумшак каптама ПВХдан жасалган, ал бышык жана ыңгайлуу,
24 дюймдук арткы дөңгөлөктөр жана 8 дюймдук алдыңкы дөңгөлөктөр жылмакай жүрүүнү камсыз кылат.
Оңой сактоо жана ташуу үчүн 10,61 дюймга бүктөлүшү мүмкүн.
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгер кандайдыр бир сапат көйгөйүн тапсаңыз, бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди бизге белекке беребиз
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC874 |
| Ачылган туурасы | 60 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 27 см |
| Орундуктун туурасы | 41 см |
| Орундуктун тереңдиги | 43 см |
| Орундуктун бийиктиги | 51 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 38,5 см |
| Жалпы бийиктик | 91 см |
| Жалпы узундук | 103 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 61 см / 24" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 20,32 см / 8" |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 94*28*92см |
| Таза салмагы | 17,4 кг |
| Жалпы салмак | 19,4 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 116 даана |
| 40' FCL | 277 даана |