Сүрөттөмө
Ыңгайлуу жана практикалык кыймыл жардам чечимин издегендер үчүн эң сонун шерик болгон жаңы ролик конькисин сунуштайт. Заманбап дизайны жана инновациялык өзгөчөлүктөрү менен бул ролик теңдешсиз ыңгайлуулукту жана жеңилдикти сунуштайт.
Ролик сизди ар дайым коопсуз жана ишенимдүү кармоо үчүн ишенимдүү кулпулоо функциясы менен келет. Жөн гана жайлатуу же тормоздоо үчүн ылдый тартыңыз, бул сизге кыймыл-аракеттериңизди толук көзөмөлдөөгө мүмкүндүк берет. Паркта сейилдеп жүрсөңүз да, эл көп жүргөн жерде жүрсөңүз да, бул ролик сизге ишенимдүү жана эркин кыймылдоого мүмкүндүк берет.
Мындан тышкары, ролик бийиктикти жөндөөнүн беш деңгээлин сунуштайт, бул сизге аны жеке муктаждыктарыңызга ылайыкташтырууга мүмкүндүк берет. Боюңуз кандай болбосун, туура абалды сактоо жана белиңизге жана муундарыңызга түшкөн чыңалууну азайтуу үчүн эң жакшы кийимдерди таба аласыз.
Бул ролик сизге керектүү жерде жана каалаган убакта ыңгайлуу отуруу мүмкүнчүлүгүн берүү үчүн люкс PU жумшак отургуч жаздыктары менен жабдылган. Чарчаганда, жөн гана отуруп, тыныгуу алып, күч топтоп, андан кийин оңой эле иштей бериңиз.
Барабан сактоону жана ташууну жеңилдетүү үчүн бүктөлүүчү функция менен да иштелип чыккан. Роликти унаанын багажнигине, шкафына же тар мейкиндикке идеалдуу бата турган компакттуу өлчөмгө оңой бүктөп койсоңуз болот. Көлөмдүү кыймылдуулук менен күрөшкөн күндөр артта калды. СПИД.
Ролик тебүү алып келген эркиндикти жана көз карандысыздыкты сезиңиз. Ишенимдүү өнөктөшүңүз жаныңызда экенин билип, күнүңүздү ишенимдүү өткөрүңүз. Чектөөлөргө кош айтышып, бул укмуштуудай ролик дүйнөсүнүн мүмкүнчүлүктөрүнө кош келиңиз.

Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгерде сизде сапат көйгөйү болсо, анда сиз бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди белекке беребиз.
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | LC9188LH |
| Жалпы туурасы | 60 см |
| Жалпы бийиктик | 84-102 см |
| Жалпы тереңдик (алдынан артына) | 33 см |
| Орундуктун туурасы | 35 см |
| Кастер диапазону | 8" |
| Салмак капкагы. | 100 кг |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 60*54*18см |
| Таза салмагы | 6,7 кг |
| Жалпы салмак | 8 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 480 даана |
| 40' FCL | 1150 даана |