Хромдолгон, артка ачылуучу колтуктары бар, алынуучу жана көтөрүүчү бут тирөөчтөрү бар майыптар коляскасы, MAG стилиндеги дөңгөлөктөр
Сүрөттөмө
#LC12BCG – бийик жөлөнгүчү бар кол менен башкарылуучу майыптар коляскасынын бир түрү. Ал хром менен капталган бышык көмүртек болоттон жасалган рама менен келет. Жайгашуу механизми 180 градуска чейин чексиз тууралоого мүмкүндүк берет; Колдору жатуу абалын колдоочу кеңейтүүгө ээ.
Негизги маалыматтар
- Касиеттери:
-
Реабилитациялык терапия каражаттары
- Келип чыккан жери:
-
Гуандун, Кытай
- Бренддин аталышы:
-
JianLian
- Моделдин номериr:
-
JL212BCG
- Продукт:
-
Жөнөкөй дизайн боюнча колдонмо Medline Commode майыптар коляскасы JL609L
- Колдонмо:
-
Оорукана, үй, карылар үйү ж.б.
- Логотип:
-
Адаттагыдай болот
- Дизайн:
-
Ыңгайлаштырылган тосуп алынды
- Адамдар үчүн:
-
Улгайган адамдар, майыптар, бейтап ж.б.
- Кепилдик:
-
Жөнөтүү күнүнөн тартып бир жыл

Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC212BCG |
| Ачылган туурасы | 55 см / 21.65" |
| Бүктөлгөн туурасы | 32 см / 12.60" |
| Орундуктун туурасы | 46 см / 18.11" |
| Орундуктун тереңдиги | 44 см / 17.32" |
| Орундуктун бийиктиги | 49 см / 19.29" |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 49 см / 19.29" |
| Жалпы бийиктик | 107 см / 42.13" |
| Жалпы узундук | 103 см / 40.55" |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 41 см / 16" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 15 см / 6 дюйм |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
?
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 83см*33см*109см / 32.7"*13.0"*43.0" |
| Таза салмагы | 20,2 кг / 45 фунт |
| Жалпы салмак | 22,4 кг / 50 фунт |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' ?FCL | 94 даана |
| 40' FCL | 230 даана |