JLарткы таянычы бар балдар коляскасы #LC980LA-35
Сүрөттөмө
- Алюминий рамкасы
- 6 дюймдук ПВХдан жасалган алдыңкы дөңгөлөктөр, 22 дюймдук арткы дөңгөлөктөр, дөңгөлөк тормоздорун бекитүү үчүн басыңыз, колтук тирөөчтөрүн өйдө каратыңыз
- Бут таянычтары бекитилгенби? Пневматикалык арткы дөңгөлөк жана ачылуучу туткасы
Порция
Биз бул продуктка бир жылдык кепилдик беребиз.
Эгер кандайдыр бир сапат көйгөйүн тапсаңыз, бизге кайра сатып алсаңыз болот, биз тетиктерди бизге белекке беребиз
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC980LA-35 |
| Ачылган туурасы | 50 см |
| Бүктөлгөн туурасы | 30 см |
| Орундуктун туурасы | 35 см |
| Орундуктун тереңдиги | 38 см |
| Орундуктун бийиктиги | 48 см |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 40 см |
| Жалпы бийиктик | 89 см |
| Жалпы узундук | 97 см |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 22' |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 6' |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 87см*33см*69см |
| Таза салмагы | 12,7 кг |
| Жалпы салмак | 14,2 кг |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 144 даана |
| 40' FCL | 372 даана |