- Рулдуу тормоздору бар майыптар коляскасы – бул майыптар коляскасын колдонгондорго ыңгайлуулукту, ыңгайлуулукту жана башкарууну камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан өтө жеңил, бирок бышык кыймылдуу түзүлүш. Жеңил алюминий рамасы менен бул отургучтун салмагы 30 фунттан аз, бирок кош кайчылаш тирөөч конструкциясынын аркасында таасирдүү бекемдикке ээ.
Бул майыптар коляскасы жашоо образына шайкеш келген көчмө отургучка муктаж болгон активдүү колдонуучулар үчүн идеалдуу. Компакттуу рамкасы жана бүктөлүүчү дизайны дем алыш күндөрү эс алуу үчүн унааларда ташууну же колдонулбаган учурда үйдөгү тар жерлерде сактоону жеңилдетет. Рулдуу тормоздору бар майыптар коляскасы имараттын ичиндеги жана сырткы чөйрөсүндө жылмакай өтөт, анын 6 дюймдук алдыңкы дөңгөлөктөрү жана 24 дюймдук арткы дөңгөлөктөрү өзгөрүлмө жерлерде туруктуулукту камсыз кылат. Пневматикалык дөңгөлөктөр амортизаторлорду сиңирип, шаардын көчөлөрүндө, сейил бактардын жолдорунда же дөңгөлөктүү топурак жолдордо жылмакай жүрүүнү камсыз кылат.
Отургучтун туурасы 16,14 дюйм (кошумча 18,11 дюйм) жана тереңдиги 16,93 дюйм болгон кармагыч тормоздору бар майыптар коляскасы ар кандай кузов өлчөмдөрүнө ылайыкташтырылган. Отургучтун бийиктиги 15,75 дюймдан 35,04 дюймга чейин жөнгө салынат, ал эми ачылуучу бут такталары бутту колдоону ыңгайлаштырууга мүмкүндүк берет. Жумшак колтуктар ыңгайлуулукту камсыз кылат, ал эми бышык нейлон каптаманы тазалоо оңой. Ачылганда, отургучтун туурасы болгону 26,77 дюйм, ал тар эшиктер же коридорлор аркылуу өтөт. Ал ыңгайлуу сактоо жана ташуу үчүн ичке 12,60 дюймга чейин бүктөлөт. Майыптар коляскасынын салмагы 250 фунтту түзөт, бул колдонуучуларды ошол салмакка чейин коопсуз кармап туруу үчүн. Арткы дөңгөлөк кулпулары жана тормоздору бар кошумча туткалары менен колдонуучулар отургучту токтотууну толук көзөмөлдөй алышат. -
- Көтөрүп жүрүүгө ыңгайлуулугу үчүн 30 фунттан аз салмактагы жеңил алюминий рамка
- Бүктөлүүчү дизайн 12,60 дюйм туурасына чейин бүктөлөт
- Жылмакай жүрүү 6 дюймдук алдыңкы дөңгөлөктөр жана 24 дюймдук арткы дөңгөлөктөр
- Пневматикалык шиналар амортизацияны камсыз кылат
- Ыңгайлуулук үчүн жумшак ачылуучу бут такталар жана колтук таянычтар
- Бышык, оңой тазалануучу нейлон каптама
- Коопсуздук үчүн арткы дөңгөлөктөрдүн баскычтуу кулпулары жана рычаг тормоздору
- 250 фунтка чейинки салмакты көтөрө алат
- Орундуктун туурасын, бийиктигин жана тереңдигин ыңгайлаштырууга болот
Техникалык мүнөздөмөлөрү
| Буюмдун номери | #LC835LJ |
| Ачылган туурасы | 68 см / 26.77" |
| Бүктөлгөн туурасы | 32 см / 12.60" |
| Орундуктун туурасы | 41 см / 16.14" (кошумча: 46 см / 18.11) |
| Орундуктун тереңдиги | 43 см / 16.93" |
| Орундуктун бийиктиги | 48 см / 18.90" |
| Жөлөнүүчүнүн бийиктиги | 40 см / 15.75" |
| Жалпы бийиктик | 89 см / 35.04" |
| Жалпы узундук | 106 см / 41.73" |
| Арткы дөңгөлөктүн диаметри | 61 см / 24" |
| Алдыңкы кастордун диаметри | 15 см / 6 дюйм |
| Салмак капкагы. | 113 кг / 250 фунт (Консервативдүү: 100 кг / 220 фунт) |
Таңгактоо
| Картон өлчөө. | 106см*30см*94см / 41.8"*11.9"*38.0" |
| Таза салмагы | 12,8 кг / 28 фунт. |
| Жалпы салмак | 14,8 кг / 33 фунт. |
| Картон кутучадагы саны | 1 даана |
| 20' FCL | 95 даана |
| 40' FCL | 230 даана |
ТӨЛӨМ МӨӨНӨТҮӨндүрүшкө чейин 1.30% баштапкы төлөм, жөнөтүүгө чейин калган 70% 2. AliExpressEscrow3.WestUnion
